Čistilna akcija uspela!
datum: 23. 03. 2025
V soboto, 22. 3., smo se tudi krajani KS Majde Šilc v res velikem številu pridružili vsenovomeški akciji Očistimo sosesko '25.
Letošnje akcije Očistimo sosesko - velika čistilna akcija krajevnih skupnosti MO Novo mesto se je udeležilo tudi veliko krajanov in krajank KS Majde Šilc. Že dan prej, tj. v petek, 21. 3., so okolico vrtca na Ragovski očistile delavke iz Uprave vrtca, zagotovo pa tudi marsi kdo drug. Na dan akcije, v soboto, 22. 3., smo se zbrali na igrišču na Ragovski, si razdelili vreče in rokavice, presednik kS Adolf Zupan pa je zbranim na kratko predstavil, kaj je svet KS delal in naredil v minulem letu. Nato smo šli po okrepčilo v bližnji bar, se posladkali z rogljičkom in kavo ali sokom, nato pa zavihali rokave in v čudovitem dnevu naredili res veliko za naše okolje.
Svet Krajevne skupnosti Majde Šilc je neizmerno ponosen na vse, ki ste darovali svoj čas in delovne roke - za skupno dobro.